מיטל גולן, עו"ד ומגשרת

רגשות רבים מעורבים במקרי משפחה ובדיוק בגלל זה יש צורך בליווי משפטי מקצועי ומדויק.

לא ככה תיארתם את היחסים המשפחתיים שלכם. לא דמיינתם שתגיעו למצב כזה עם האנשים שהיו הקרובים אליכם ביותר, אבל הנה זה קרה. העניין עם תיקי משפחה הוא שהכאב על ההגעה למצב הזה הוא קשה מנשוא ואפשר להבין מדוע.

נעים מאוד. אני מיטל גולן ואני עו"ד בתחום דיני משפחה כבר למעלה מ-10 שנים. אני בעלת תואר שני מאוניברסיטת בר אילן וניסיון רב שצברתי מעבודה במשרדי עורכי דין בולטים בתחום. אני מציגה גישה ייחודית שמטרתה לנסות לפעול לסיום הסכסוך בדרכי שלום ונועם. המחשבה היא שזו הדרך הטובה עבורכם והדרך הנכונה כשמדובר על מעורבות של בני משפחה.

אני בעלת תעודת מגשרת מוסמכת, מה שמסייע לי פעמים רבות להצליח לפתור את הדברים באמצעות גישור יעיל ומקצועי. אלא שלא תמיד הדברים כאלה פשוטים ולפעמים אין מנוס מלהגיע לבית המשפט. במקרים אלו אני מפעילה גישה אסרטיבית ונחושה שמטרתה לפעול בכל האמצעים הקיימים להשגת המטרות של המיוצגים שלי.

אני מאמינה שניצחון בתיקי משפחה משמעותו השגת העתיד הטוב ביותר עבור לקוחותי. הצורך בהבסה של הצד השני אינו משמעותי כמו הצורך ביצירת בסיס טוב יותר להתנהלות בחיי היום יום שלכם. אתם תגידו לי את הרצונות והמטרות שלכם ואני אפעל לתכנון האסטרטגיה הנכונה ביותר עבורכם. אהיה עבורכם לאורך כל הדרך, תוך התחייבות לדיסקרטיות מלאה, רגישות וזמינות גבוהה ביותר.