הסכמים במשפחה

משרדנו עורך מגוון רחב של הסכמים במשפחה תוך הקפדה על הרגישות הנדרשת ועל סטנדרטיים משפטיים גבוהים ביותר.

לא קל לכתוב ולהגיע להסכמים רשמיים בין בני משפחה. תמיד יהיו מעורבים בזה רגשות ותחושות מתח וחוסר נעימות. ליווי של עו"ד מומחה בדיני משפחה הוא הדרך שלכם לעשות את זה בצורה עניינית, מקצועית ומדויקת. אמנם הרגשות לא ייעדרו כליל מהעניין, אך תוכלו לדאוג שהתהליך יהיה מכבד ומקצועי.

הסכמים בין בני זוג
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליטים לערוך הסכמים משפטיים כשהם מעוניינים להסדיר את הקשר הזוגי שהם נמצאים בו. אלו יכולים להיות למשל הסכמי ממון בין בני זוג שתפקידם להסדיר את העניינים הכספיים ולמנוע אי הבנות בעתיד. בנוסף לכך אלו יכולים להיות הסכמי מיסוד קשר שהם תחליף לנישואין ברבנות, הסכמים שנהיו פופולריים ביותר בשנים האחרונות. החשיבות של עריכת הסכמים מסוג זה היא רבה במיוחד והם יכולים להכריע את עתידכם ואת הדרך שתעברו. אני כאן כדי לדאוג שההסכם שתערכו יהיה מכבד, מקצועי וישמור על האינטרסים שלכם.

הסכמים כספיים בין קרובי משפחה
כאשר לוקחים הלווואה מבין משפחה מומלץ מאוד לעגן את זה בהסכם משפטי כתוב. נכון שמדובר באנשים שקרובים אליכם ואתם סומכים עליהם בעיניים עצומות, אך כאשר מעורב כסף בדבר חשוב שהדברים יהיו כתובים וברורים. גם אם מדובר בהלוואה קטנה וגם אם מדובר בסיוע כספי גדול וממושך, חשוב שהדברים יהיו כתובים במסמך משפטי רשמי. גם במקרה זה אלווה אתכם ברגישות ואדאג שהתהליך יהיה מכבד וענייני.

הסכמים לסיום קשר זוגי
נכון שלא כך חשבתם שיקרה, אבל הנה זה קרה. אתם עומדים בפני סיום הקשר עם האנשים שאהבתם והיו הקרובים אליכם ביותר. רגע לפני שאתם רצים לבית המשפט ומתנגחים זה בזה ללא רחמים, תדעו שאפשר גם אחרת. אפשר להגיע להסכמי פרידה וגירושין בדרכי שלום ונועם שיצרו בסיס לעתיד טוב יותר לשני הצדדים. גישור יכול להיות יעיל במיוחד במקרים אלו ואני תמיד מעדיפה לנסות קודם כל בדרך הזו. הסכמי שלום בית והסכמי גירושין מכבדים הם המומחיות שלי והדבר שאני מאמינה בו בלב שלם. אלווה ואנחה אתכם בתהליך ענייני ויעיל שבסופו ניצור הסכם משפטי מכבד והוגן.